ZS2 Otwock | Aktualności
Skip to main content

Avengers z Nukleonika!

\"loading...\"

Scena 1:

26 listopada, poniedziałek - dzień mundurowy w Nukleoniku, Otwock ul. Orla, godz ok. 17.00... Samotne koło pędzi po poboczu... Zaś Paweł Glinkiewicz i Jakub Zadrożny przystojni i dzielni strażacy z klasy 1f pędzą na dworzec PKP.Koło należało do auta tajemniczej p. Marii, ale to nie miało znaczenia dla naszych bohaterów! Mężnie i odważnie (oraz fachowo!)  pomogli zdenerwowanej kobiecie - zmienili koło, pomogli znaleźć najbliższego mechanika, a nawet uspokoili płaczące w aucie dziecko. Odmówili przyjęcia materialnego dowodu wdzięczności, ale niebawem w Linii Otwockiej pojawiły się podziękowania dla naszych bohaterów.

Scena 2:

3 grudzień, poniedziałek - dzień mundurowy w Nukleoniku, przejazd kolejowy w Pogorzeli, ok. 7.30, wnętrze "miniaka" (wersja przegubowa), gołoledź.....W autobusie znów! dzielni i przystojni strażacy z 1f - tym razem Mikołaj Sosik, Mikołaj Rosłoniec i Dawid Król. Sen przerywa nagły postój...na przejeździe kolejowym! Sliska nawierzchnia uniemożliwiła pokonanie przeszkody.... Kierowca poprosił o opuszczenie pojazdu, ale daremny był to trud...Kiedy wzrok padł na dzielnych strażaków natychmiast sposób na ratunek stał się oczywisty!

Własnymi rękami ofiarni uczniowie Nukleonika podsypywali piach pod koła autobusu i....udało się! Spóźnieni, z umorusanymi rękami dotarli do szkoły.

Drodzy koledzy - zadrośćcie i bierzcie przykład, drogie koleżanki - doceńcie naszych bohaterów uśmiechem i dobrym słowem! ;-)

P.S. Bohater to człowiek wprawdzie szalenie zajęty ratowaniem kobiet, dzieci, młodzieży jadącej do szkół...Ale to też człowiek... Szukający kogoś kto wesprze w trudnych chwilach, zrozumie, obdaruje ciepłym uśmiechem... Nasi Avengersi z pewnością chętnie opowiedzą osobiście o swoich przygodach - zachęcamy do odnalezienia naszych skromnych i przystojnych bohaterów na szkolnych korytarzach ;-)

Dziennik elektroniczny

strona logowania do dziennika

elektronicznego:

LIBRUS LOGOWANIE

 


PartnerzyKontakt

Zespół Szkół nr 2 w Otwocku
ul. Pułaskiego 7
05-400 Otwock
Tel: (0-22) 779-30-70 
Fax: (0-22) 779-30-79  w 55
Dyrektor
dyrektor@nukleonik.pl
Sekretariat
sekretariat@nukleonik.pl

Godziny pracy sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 8:30 - 15:30
Uczniowie przyjmowani są od godz. 10:35

Mapa
© Zespół Szkoł nr 2 w Otwocku