ZS2 Otwock | Aktualności
Skip to main content

Święto Niepodległości

\"loading...\"
W środę, 13 listopada  Nukleonik  świętował 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wobec miłych Gości, Rodziców, Grona pedagogicznego oraz uczniów ślubowanie składały mundurowe klasy pierwsze, a najlepsi uczniowie klas starszych otrzymali wyższe stopnie awansu. Z pewnością wiele jednostek Straży Pożarnej chciałoby mieć w swoich szeregach naszych dzielnych strażaków!
Po oficjalnej części został przedstawiony program artystyczny, który objawił nowe talenty muzyczne i potwierdził aktorskie uczniów znanych już z wcześniejszych inscenizacji. Aktorzy, wokaliści, gitarzyści, pianiści  oraz akordeonistą(!) opowiedzieli (zaśpiewali) o drodze do niepodległości. Piłsudski (jak żywy!) rozdał słodkie upominki, a uroczystość zakończył koncert  Zespołu Artystycznego Klubu Dowództwa Operacyjnego RSZ DRAGON, w którym śpiewa nasza uczennica - Maria :-)

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości. Także tym osobom, które nie wystąpiły na scenie, a dzielnie i mozolnie wykonywały dekoracje - po lekcjach! Gratulujemy odwagi uczniom klas pierwszych, którzy odważyli się wystąpić i uczniom klas starszych, że wprowadzają młodszych kolegów w życie szkoły. Dziękujemy także Radzie Rodziców za nieustanne wsparcie dla naszych działań. Oby więcej takich uroczystości! :-)

Dziennik elektroniczny

strona logowania do dziennika

elektronicznego:

LIBRUS LOGOWANIE

 

EGZAMIN ZAWODOWY

 


PartnerzyKontakt

Zespół Szkół nr 2 w Otwocku
ul. Pułaskiego 7
05-400 Otwock
Tel: (0-22) 779-30-70 
Fax: (0-22) 779-30-79  w 55
Dyrektor
dyrektor@nukleonik.pl
Sekretariat
sekretariat@nukleonik.pl

Godziny pracy sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 8:30 - 15:30
Uczniowie przyjmowani są od godz. 10:35

Mapa
© Zespół Szkoł nr 2 w Otwocku