ZS2 Otwock | Aktualności
Skip to main content

Konkurs Mitologiczny

\"loading...\"

I Powiatowy Konkurs Mitologiczny dla gimnazjalistów powiatu otwockiego, który odbył się 22 maja, był przygotowywany przez dwie klasy: II F oraz IIE: liceum humanistyczne i technikum fryzjerskie  wraz z opiekunami – Barbarą Olszewską i Olimpią Lasecką. Wiele godzin przygotowań mentalnych  i fizycznych dało obfite owoce. Dekoracje oraz strój prowadzących były powalające.

Wydarzenie  rozpoczęło się wstępem dwojga uczniów, którzy poprowadzili konkurs. Dziewięć ciekawych zadań czekało na uczestników konkursu- gimnazjalistów z Celestynowa, Karczewa oraz Otwocka.

Najciekawszym z wyzwań był bieg po „orle jajko”. Zawodnicy musieli wbiec na drabinki, które znajdowały się na sali, wziąć jajko, położyć je na łyżce, którą należało umieścić w ustach, zejść oraz jak najszybciej dotrzeć na wyznaczone miejsce, nie upuszczając rekwizytów. Finałową  atrakcją stał się taniec „Zorba”, który przygotowały uczennice z klasy IIE.  Spodobał się on tak bardzo,  że nasze Gracje zostały poproszone o bis. Dla uczestników konkursu czekały znakomite nagrody- mp3, pendrive’y i słodycze.

W konkursie wzięły udział następujące gimnazja:

I miejsce: Gimnazjum z oddziałami dwujęzycznymi im. Józefa Czumy.

II miejsce: Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Batalionu „Zośka” w Otwocku.

III miejsce: Publiczne Gimnazjum im. B. Prusa  w Karczewie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą czyli gimnazjalistom z Celestynowa, którzy zajęli pierwsze miejsce. Pozostałym uczestnikom  serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo.

Rafał Pleskot IIf

Dziennik elektroniczny

strona logowania do dziennika

elektronicznego:

LIBRUS LOGOWANIE

 

EGZAMIN ZAWODOWY

 


PartnerzyKontakt

Zespół Szkół nr 2 w Otwocku
ul. Pułaskiego 7
05-400 Otwock
Tel: (0-22) 779-30-70 
Fax: (0-22) 779-30-79  w 55
Dyrektor
dyrektor@nukleonik.pl
Sekretariat
sekretariat@nukleonik.pl

Godziny pracy sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 8:30 - 15:30
Uczniowie przyjmowani są od godz. 10:35

Mapa
© Zespół Szkoł nr 2 w Otwocku